Pozycjonowanie naturalne
Każda szanująca się firma posiada obecnie stronę internetową, gdzie przedstawia potencjalnym klientom swoją ofertę. Zazwyczaj firmy oferują określony zakres usług lub produktów, dzięki którym chciałyby być rozpoznawalne. Dzięki odpowiedniej reklamie firma ma możliwość dotarcia do klientów, a ponieważ obecnie najpopularniejszym medium jest internet najlepiej rozpocząć reklamę właśnie od strony internetowej.

Klienci poszukują usług i produktów w internecie przy pomocy wyszukiwarek internetowych z których bodaj najpopularniejszą jest Google. Skuteczność reklamy firmy będzie zależna w tym przypadku od jak najwyższego wyświetlenia Państwa strony w wyszukiwarce w wyniku wpisania określonej frazy zapytania. Jest to tak zwany proces: pozycjonowanie stron www (albo krócej: pozycjonowanie).

Wychodząc Państwu na przeciw oferujemy usługę: pozycjonowanie stron www (pozycjonowanie). Pozycjonowanie stron www odbywa się głównie w oparciu o wyszukiwarkę Google. Pozycjonowanie stron www może odbywać się również w innych wyszukiwarkach, np. Onet czy Interia. Miejsce Państwa strony w wyszukiwarce (pozycja podczas procesu pozycjonowania) będzie uzależnione od użytej frazy, ilości pozycjonowanych na tę frazę stron internetowych oraz kilku innych czynników. Czas pozycjonowania stron www również zależny jest od wielu czynników. Aby uzyskać lepsze wyniki w procesie pozycjonowania często trzeba modyfikować zawartość stron www, dostosowując ją do potrzeb pozycjonowania.

Koszty pozycjonowania kalkulowane są indywidualnie dla każdego Klienta w zależności od ilości fraz, na które strona ma być pozycjonowana, żądanego zakresu miejsca w wyszukiwarce czy konieczności i ilości modyfikacji źródła strony www.

Share Button

  • Podpis elektroniczny
    Serwer pocztowy
    Chmura
    Serwer wirtualny