Kampania AdWords
Jedną z usług oferowanych w celach reklamowych na stronach www są linki sponsorowane, czyli płatne odnośniki do stron www klientów, umieszczone w strategicznych miejscach wyników wyszukiwania w przeglądarkach. Najczęściej linki sponsorowane umieszczone są na początku strony wyników lub obok nich i odpowiednio wyróżnione.

W Polsce najpopularniejszą obecnie wyszukiwarką jest Google, posiadające około 94% udziału wszystkich dostępnych wyszukiwarek (wg ranking.pl). Google w swojej ofercie również posiada linki sponsorowane. Linki sponsorowane są obok pozycjonowania stron najtańszą formą reklamy w Internecie. Firmy prowadzące kampanie reklamowe mogą używać linki sponsorowane w bardzo elastyczny sposób dzięki sposobowi ich opłacania. Płatność następuje tylko i wyłącznie na podstawie kliknięcia w link i skierowanie użytkownika na Państwa stronę internetową lub wybrane zagadnienia w serwisie. Linki sponsorowane są wyświetlane ponad lub obok wyników wyszukiwania wybranych słów kluczowych użytkownikom wyszukującym je w Google, dlatego też tak wyświetlane linki sponsorowane trafiają do osób zainteresowanych daną frazą (zagadnieniem).

Specjalnie dla Państwa, chcących zareklamować swoją firmę poprzez linki sponsorowane, nasza firma może przygotować całą kampanię reklamową poprzez linki sponsorowane. Posiadamy panel zarządzający Google, dzięki któremu jesteśmy w stanie przeprowadzić cały proces wdrożenia linków sponsorowanych. Po omówieniu z Państwem wszystkich zagadnień i preferencji całą resztą zajmujemy się już my. Państwo proponujecie frazy, na które będą pojawiały się linki sponsorowane do Państwa strony www, a my przeanalizujemy celowość ich stosowania i ewentualnie zaproponujemy inne. Najważniejsze jednak pozostawiamy na koniec…

… nie ukrywamy naszego wynagrodzenia za wykonaną dla Państwa usługę …

… przedstawiamy dokładnie kwotę, jaką pobiera Google za linki sponsorowane oraz cenę naszej usługi zarządzania i przeprowadzenia kampanii reklamowej dla Państwa. Wynika to z naszej uczciwości i lojalności wobec naszych Klientów. Jedynymi niezadowolonymi będzie tylko nasza konkurencja.

Adwords

Share Button

  • Podpis elektroniczny
    Serwer pocztowy
    Chmura
    Serwer wirtualny