Zlecenia
       Jako firma z długoletnim stażem, jak również doświadczeniem w branży IT, chętnie podpisujemy umowy z firmami z branży reprezentując interesy firm spoza rejonu Śląskiego jako podwykonawca zleconych usług. Jasnym jest, że dwustronna umowa zapewnia naszemu zleceniodawcy jak i odbiorcy usług, pełną poufność przekazywanych danych. Jednocześnie obowiązuje nas ograniczone oświadczenie o zakazie konkurencji w stosunku do klientów naszego zleceniodawcy. Należy tutaj zaznaczyć, że bardzo ważnym elementem realizacji każdego zlecenia jest komunikacja pomiędzy podmiotami biorącymi udział w realizacji zlecenia. Dlatego też udostępniliśmy specjalny Panel Serwisowy do którego mają dostęp wszystkie strony danego zlecenia i dzięki któremu jest możliwy nadzór realizacji zlecenia jak i przegląd historii jego wykonania. Usługi które wykonujemy na podstawie wynikających z tego typu umów odrębnych zleceń traktujemy z należytą powagą i starannością.
Oczywiście podejmujemy się wykonywania podstawowych prac, serwisując komputery, laptopy i urządzenia drukarskie, jak i prac poważniejszych, związanych z systemami serwerowymi zarówno Windows jak i Linux, obsługujemy i wdrażamy również programowe centrale telefoniczne w oparciu o system Asterisk.

       Możemy pochwalić się już 25-cio letnim stażem w branży IT. Nasi informatycy dysponują doświadczeniem i praktyką w usuwaniu problemów informatycznych jak i służą radą w ich rozwiązywaniu.

Zapraszamy do współpracy firmy Ousourcing’owe z całej Polski. Zgodnie z informacjami umieszczonymi w naszym serwisie oferujemy szeroki wachlarz usług.

Share Button

  • Podpis elektroniczny
    Serwer pocztowy
    Chmura
    Serwer wirtualny