Projektowanie stron www
Oferujemy wykonanie zarówno małych wizytówek internetowych jak i stron www składających się z kilku (2-4) czy kilkunastu podstron o dowolnej zawartości, a także budowę sklepów internetowych. Projektowane przez nas strony internetowe to eleganckie wizytówki firmy przy zachowaniu dużej funkcjonalności i przejrzystości.

Specjalizujemy się w wykorzystaniu i wdrażaniu CMS-a WordPress. Jest to dla nas sprawdzony szeregiem wdrożeń system zarządzania treścią. Przejrzystość kodu tego CMS preferuje go do na wielu zastosowań, zwłaszcza w przypadkach gdy potrzebne jest sprawdzone rozwiązanie i szybkie wdrożenie. Nie bez znaczenia jest również bardzo dobre wsparcie dotyczące pozycjonowania serwisów www zbudowanych w oparciu o ten system w wyszukiwarkach internetowych.

Drugi kierunek prac skupia się na tworzeniu i wdrażaniu sklepów internetowych. Dostępne obecnie technologie i mechanizmy sieciowe umożliwiają potencjalnemu klientowi dokładne zapoznanie się z oferowanym produktem oraz wykonanie błyskawicznego zakupu i płatności. Nasza oferta skupia się na wdrażaniu sprawdzonych rozwiązań Open Source, gdzie klient nie płaci za mechanizm zapewniający działanie platformy sklepu, lecz jedynie za stworzenie wymaganej prezentacji graficznej oraz wdrożenie.

W dużym skrócie prace podczas wykonywania serwisu www zawierają się w punktach:

 • Opracowanie oraz wykonanie szaty graficznej
 • Opracowanie projektu logicznego
 • Przygotowanie elementów programistycznych
 • Edycja serwisu
 • Wdrożenie serwisu
 • Zgłoszenie strony do indeksu w najpopularniejszej wyszukiwarce – google.pl
 • Wsparcie techniczne plus ew. rozbudowa serwisu

Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom Open Source klient ma gwarancję niskich kosztów uruchomienia serwisu www lub sklepu internetowego.

Wybrane Realizacje

Jako firma typowo informatyczna oferujemy bezpłatny hosting dla naszych klientów na okres 1 roku plus jedną skrzynkę pocztową w domenie, jak również wsparcie techniczne oraz dostęp do statystyk odwiedzalności tworzonego serwisu.

Zaznaczamy, że stworzone przez nas serwisy internetowe są zgodne z normami i standardami ustalanymi przez międzynarodowe konsorcjum W3C i zoptymalizowane dla wyszukiwarek pod kątem norm SEO (Search Engine Optimization).
Technologię, dostosowujemy do preferencji i wymogów Klienta w aspekcie tworzonego serwisu.

Zachęcamy do składania zapytań przez nasz formularz kontaktowy.

<< Wróć na stronę główną

Share Button

 • Podpis elektroniczny
  Serwer pocztowy
  Chmura
  Serwer wirtualny