Serwis komputerowy KatowiceSerwis komputerowy Katowice

Oferujemy naprawy sprzętu komputerowego dostarczonego do naszego serwisu, jak i w domu/biurze klienta. Naszymi klientami są firmy, przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne. Usługi świadczone są przez wykwalifikowanych serwisantów z wieloletnim stażem w diagnostyce i naprawie komputerów PC, laptopów, tabletów czy też drukarek i innych pokrewnych urządzeń IT.

Opieką serwisową obejmujemy wszelki sprzęt IT. Realizujemy naprawy bieżące, które są wymagane tylko w czasie zaistnienia usterki, jak i okresowe przeglądy użytkowanego sprzętu IT, co zapewnia użytkownikowi komfort w trakcie bieżącej eksploatacji sprzętu jaki i szybkie usunięcie usterki w sytuacji awaryjnej. Ważnym atutem prowadzonego przez nas serwisu komputerowego jest fakt, przechowywania historii naprawianego sprzętu, komputerów PC, laptopów i tabletów, dzięki czemu w razie potrzeby – szybciej diagnozujemy zaistniałą usterkę.

Użytkownicy często zapominają, jak ważnym elementem użytkowania komputera jest jego regularne serwisowanie w wyspecjalizowanych do tego punktach. We współczesnym komputerze znajdujemy jeszcze wiele elementów mechanicznych, które wymagają okresowej konserwacji, a nawet wymiany.

Przejdź do opisu szczegółowego:
– Serwis komputerowy Katowice PC przejdź…
– Serwis komputerowy Katowice laptopów przejdź…
– Serwis komputerowy Katowice oprogramowania przejdź…

Diagnostyka oraz konserwacja wykonywana w profesjonalnym serwisie komputerowym zapewnia większe bezpieczeństwo pracy oraz co ważniejsze – rezerwowy backup przechowywanych na komputerze danych.

Rozliczenia za wykonane usługi serwisowe mogą być realizowane w oparciu o stawkę godzinową plus koszt części i podzespołów, lub w oparciu o umowę ryczałtową – stała opłata np. miesięczna za gotowość naprawy wg uzgodnionych zasad, sposobu naprawy, czasu reakcji.

Gdzie działamy…  Obsługujemy firmy przede wszystkim na terenie województwa Ślaskiego. W rejonie katowickim gwarantujemy najszybszą reakcję na zgłoszony problem informatyczny. Jeżeli to możliwe, usterki staramy się usuwać również zdalnie, wówczas odległość nie gra roli, więcej o nas…

Co radzimy…  Jeżeli zauważasz, że Twój komputer nie działa tak jak kiedyś, to jesteś pewnie posiadaczem jednego z systemów Windows i na przestrzeni czasu zapomniałeś o regularnym czyszczeniu systemu przy pomocy przeznaczonych do tego narzędzi, a może Twój program antywirusowy nie jest już dopasowany do systemu pod którym pracuje? Bez zajrzenia do systemu nie znajdziemy rozwiązania, a statystyka podpowiada nam, że najczęściej serwisujemy sprzęt po nieudanych własnoręcznych próbach naprawy…

<< Wróć na stronę główną

Share Button